ERJ-UP8D8202V
MFR.Part #
ERJ-UP8D8202V
JLCPCB Part #
C2128755
Description
-55℃~+155℃ 660mW 82kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS