ERJ-UP8D7870V
MFR.Part #
ERJ-UP8D7870V
JLCPCB Part #
C2128474
Description
-55℃~+155℃ 660mW 787Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS