ERJ-UP8D6982V
MFR.Part #
ERJ-UP8D6982V
JLCPCB Part #
C2130031
Description
-55℃~+155℃ 660mW 69.8kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS