ERJ-UP8D68R1V
MFR.Part #
ERJ-UP8D68R1V
JLCPCB Part #
C2128788
Description
-55℃~+155℃ 660mW 68.1Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS