ERJ-UP8D6201V
MFR.Part #
ERJ-UP8D6201V
JLCPCB Part #
C2128949
Description
-55℃~+155℃ 1kV 6.2kΩ 660mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS