ERJ-UP8D5233V
MFR.Part #
ERJ-UP8D5233V
JLCPCB Part #
C2129299
Description
-55℃~+155℃ 523kΩ 660mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS