ERJ-UP8D5100V
MFR.Part #
ERJ-UP8D5100V
JLCPCB Part #
C2130018
Description
-55℃~+155℃ 510Ω 660mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS