ERJ-UP8D4752V
MFR.Part #
ERJ-UP8D4752V
JLCPCB Part #
C2131551
Description
-55℃~+155℃ 47.5kΩ 660mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS