ERJ-UP8D4641V
MFR.Part #
ERJ-UP8D4641V
JLCPCB Part #
C4044127
Description
-55℃~+155℃ 4.64kΩ 660mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS