ERJ-UP8D4423V
MFR.Part #
ERJ-UP8D4423V
JLCPCB Part #
C2129222
Description
-55℃~+155℃ 442kΩ 660mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS