ERJ-UP8D4420V
MFR.Part #
ERJ-UP8D4420V
JLCPCB Part #
C2128602
Description
-55℃~+155℃ 442Ω 660mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS