ERJ-UP8D4323V
MFR.Part #
ERJ-UP8D4323V
JLCPCB Part #
C4139221
Description
-55℃~+155℃ 432kΩ 660mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS