ERJ-UP8D4322V
MFR.Part #
ERJ-UP8D4322V
JLCPCB Part #
C2131556
Description
-55℃~+155℃ 43.2kΩ 660mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS