ERJ-UP8D4301V
MFR.Part #
ERJ-UP8D4301V
JLCPCB Part #
C3916700
Description
-55℃~+155℃ 4.3kΩ 660mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS