ERJ-UP8D4023V
MFR.Part #
ERJ-UP8D4023V
JLCPCB Part #
C4086274
Description
-55℃~+155℃ 402kΩ 660mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS