ERJ-UP8D3301V
MFR.Part #
ERJ-UP8D3301V
JLCPCB Part #
C2128848
Description
-55℃~+155℃ 1kV 3.3kΩ 660mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS