ERJ-UP8D3090V
MFR.Part #
ERJ-UP8D3090V
JLCPCB Part #
C4157519
Description
-55℃~+155℃ 309Ω 660mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS