ERJ-UP8D2942V
MFR.Part #
ERJ-UP8D2942V
JLCPCB Part #
C2131430
Description
-55℃~+155℃ 1kV 29.4kΩ 660mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS