ERJ-UP8D24R9V
MFR.Part #
ERJ-UP8D24R9V
JLCPCB Part #
C2128828
Description
-55℃~+155℃ 1kV 24.9Ω 660mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS