ERJ-UP8D2401V
MFR.Part #
ERJ-UP8D2401V
JLCPCB Part #
C2129966
Description
-55℃~+155℃ 1kV 2.4kΩ 660mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS