ERJ-UP8D23R2V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-UP8D23R2V
JLCPCB Part #
C3995640
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 23.2Ω 660mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS