ERJ-UP8D2372V
MFR.Part #
ERJ-UP8D2372V
JLCPCB Part #
C4054533
Description
-55℃~+155℃ 23.7kΩ 660mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS