ERJ-UP8D2202V
MFR.Part #
ERJ-UP8D2202V
JLCPCB Part #
C4313068
Description
-55℃~+155℃ 22kΩ 660mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS