ERJ-UP8D2152V
MFR.Part #
ERJ-UP8D2152V
JLCPCB Part #
C4098919
Description
-55℃~+155℃ 21.5kΩ 660mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS