ERJ-UP8D1913V
MFR.Part #
ERJ-UP8D1913V
JLCPCB Part #
C2129287
Description
-55℃~+155℃ 191kΩ 660mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS