ERJ-UP8D17R8V
MFR.Part #
ERJ-UP8D17R8V
JLCPCB Part #
C2128823
Description
-55℃~+155℃ 17.8Ω 1kV 660mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS