ERJ-UP8D1742V
MFR.Part #
ERJ-UP8D1742V
JLCPCB Part #
C3983863
Description
-55℃~+155℃ 17.4kΩ 660mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS