ERJ-UP8D1692V
MFR.Part #
ERJ-UP8D1692V
JLCPCB Part #
C2131546
Description
-55℃~+155℃ 16.9kΩ 660mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS