ERJ-UP8D1650V
MFR.Part #
ERJ-UP8D1650V
JLCPCB Part #
C2128565
Description
-55℃~+155℃ 165Ω 660mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS