ERJ-UP8D1622V
MFR.Part #
ERJ-UP8D1622V
JLCPCB Part #
C4207281
Description
-55℃~+155℃ 16.2kΩ 660mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS