ERJ-UP8D1601V
MFR.Part #
ERJ-UP8D1601V
JLCPCB Part #
C2129983
Description
-55℃~+155℃ 1.6kΩ 660mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS