ERJ-UP8D1582V
MFR.Part #
ERJ-UP8D1582V
JLCPCB Part #
C2131565
Description
-55℃~+155℃ 15.8kΩ 660mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS