ERJ-UP8D1542V
MFR.Part #
ERJ-UP8D1542V
JLCPCB Part #
C4025326
Description
-55℃~+155℃ 15.4kΩ 660mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS