ERJ-UP8D1541V
MFR.Part #
ERJ-UP8D1541V
JLCPCB Part #
C2128506
Description
-55℃~+155℃ 1.54kΩ 1kV 660mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS