ERJ-UP8D1133V
MFR.Part #
ERJ-UP8D1133V
JLCPCB Part #
C2129399
Description
-55℃~+155℃ 113kΩ 660mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS