ERJ-UP8D1073V
MFR.Part #
ERJ-UP8D1073V
JLCPCB Part #
C2129670
Description
-55℃~+155℃ 107kΩ 1kV 660mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS