ERJ-UP8D1070V
MFR.Part #
ERJ-UP8D1070V
JLCPCB Part #
C2128543
Description
-55℃~+155℃ 107Ω 1kV 660mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS