ERJ-UP8D1021V
MFR.Part #
ERJ-UP8D1021V
JLCPCB Part #
C2128558
Description
-55℃~+155℃ 1.02kΩ 660mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS