ERJ-UP6J9R1V
MFR.Part #
ERJ-UP6J9R1V
JLCPCB Part #
C3929963
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 500mW 9.1Ω Thick Film Resistor ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS