ERJ-UP6J913V
MFR.Part #
ERJ-UP6J913V
JLCPCB Part #
C4010798
Description
-55℃~+155℃ 500mW 91kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS