ERJ-UP6J820V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-UP6J820V
JLCPCB Part #
C4350523
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 500mW 82Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS