ERJ-UP6J753V
MFR.Part #
ERJ-UP6J753V
JLCPCB Part #
C3935313
Description
-55℃~+155℃ 500mW 75kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS