ERJ-UP6J752V
MFR.Part #
ERJ-UP6J752V
JLCPCB Part #
C4279669
Description
-55℃~+155℃ 500mW 7.5kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS