ERJ-UP6J622V
MFR.Part #
ERJ-UP6J622V
JLCPCB Part #
C3917366
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.2kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS