ERJ-UP6J562V
MFR.Part #
ERJ-UP6J562V
JLCPCB Part #
C4317284
Description
-55℃~+155℃ 5.6kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS