ERJ-UP6J510V
MFR.Part #
ERJ-UP6J510V
JLCPCB Part #
C4161638
Description
-55℃~+155℃ 500mW 51Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS