ERJ-UP6J2R7V
MFR.Part #
ERJ-UP6J2R7V
JLCPCB Part #
C3984053
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 2.7Ω 500mW Thick Film Resistor ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS