ERJ-UP6J274V
MFR.Part #
ERJ-UP6J274V
JLCPCB Part #
C4162249
Description
-55℃~+155℃ 270kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS