ERJ-UP6J245V
MFR.Part #
ERJ-UP6J245V
JLCPCB Part #
C4273771
Description
-55℃~+155℃ 2.4MΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS