ERJ-UP6J1R3V
MFR.Part #
ERJ-UP6J1R3V
JLCPCB Part #
C3984226
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.3Ω 500mW Thick Film Resistor ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS